O nas

Salon Dukiewicz Sp.J. w Warszawie

Firma Nasza powstała w roku 1980 jako rzemieślniczy zakład zajmujący się naprawami samochodów wszystkich marek. Od samego początku do chwili obecnej siedziba główna mieści się przy ul Jubilerskiej 6. 


Założycielem firmy jest Grzegorz Dukiewicz absolwent Instytutu Transportu Politechniki Warszawskiej. Firma jest kontynuacją zakładu prowadzonego przez ojca Antoniego Dukiewicza, rzemieślnika prowadzącego zakład mechaniki pojazdowej od roku 1957. Był to jeden z pierwszych zakładów tego typu na warszawskiej Pradze. Na początku znajdujący się przy ul Grochowskiej a następnie przy ul Modlińskiej i Płużnickiej.


W roku 1986 jako pierwsza prywatna firma w Polsce otrzymaliśmy autoryzację na naprawy samochodów produkcji FSM Bielsko Biała. I tak od tego czasu związaliśmy się z Fabryką Samochodów Małolitrażowych, która to po zakupieniu przez Fiata AUTO w roku 1993 przekształciła się w Fiat Auto Poland.


Jeszcze przed zakupem FSM przez Fiata w roku 1992 podpisaliśmy umowę na sprzedaż Fiata 126 p i znowu staliśmy się jedną z pierwszych prywatnych firm w Polsce sprzedających te samochody poza siecią tzw. Polmozbytów.


Od momentu tworzenia przez Fiat Auto Poland sieci dealerów  w roku 1994 zostaliśmy jednym z pięciu dealerów w Warszawie. Jedynym o kapitale prywatnym. Pozostali byli spółkami powstałymi na bazie Polmozbytu Warszawa. Do chwili obecnej z tych pięciu dealerów tylko my i firma Carserwis funkcjonujemy nieprzerwanie.


Od tego czasu nastąpiło znaczne przyspieszenie rozwoju naszej firmy. Zmodernizowaliśmy naszą siedzibę główną i w roku 1994 otworzyliśmy filię przy ul Płowieckiej 22 ,którą to musieliśmy zamknąć w roku 2003 z uwagi na przebudowę ul Płowieckiej.


W roku 1996 rozszerzyliśmy naszą działalność handlową o markę Alfa Romeo. W chwili obecnej jesteśmy najstarszym dealerem tej marki w województwie Mazowieckim.


Rok 1999 to uruchomienie nowego piętrowego salonu o wysokim standardzie i niebanalnej architekturze,


Kolejny przełomowy rok to 2004. Oddaliśmy do użytku całkowicie nowy serwis 12 stanowiskowy z piętrem zawierającym magazyn dla 60 samochodów. Serwis został wyposażony w urządzenia firmy Maha, wiodącego producenta tego typu wyposażenia w Europie, zapewniającego wysoki standard obsługi klientów.


W roku 2005 spełniliśmy warunki do otrzymania certyfikatu jakości ISO 901-2000 od firmy Decra.


W roku 2006 rozszerzyliśmy działalność o prestiżową japońską markę  Subaru


W ciągu 22 lat działalności czysto dealerskiej sprzedaliśmy przeszło 16000 samochodów nowych i 4000 używanych.


Byliśmy sponsorami produkcji filmowych i telewizyjnych m. innymi filmu „SHOW”, ”BARWY SZCZĘŚCIA”, „CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ”, „SFORA”, „ZRÓBMY SOBIE WNUKA”, „PORANEK KOJOTA”.


W celu integracji z naszymi klientami sponsorujemy imprezy lokalne takie jak PIKNIK WESOŁA, GÓRASZKA. A wspólnie z FIAT AUTO POLAND przekazaliśmy samochód dla Centrum Zdrowia Dziecka.


Obecnie  zatrudniamy 36 osób w ośmiu działach naszej działalności 

1. Sprzedaż samochodów Fiat
2. Sprzedaż samochodów Alfa Romeo
3. Sprzedaż samochodów Subaru
4. Sprzedaż samochodów używanych
5. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
6. Sprzedaż detaliczna i hurtowa części zamiennych
7. Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
8. Wypożyczalnia samochodów

Zarząd DUKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

Grzegorz Dukiewicz
Elżbieta Dukiewicz
Grażyna Dukiewicz-Zagrajek
Grzegorz Zagrajek